Haziran 12, 2014

yaşlandım azizim

hellooo buloog,

yaşlanmış bir insan olarak yazıyorum bu satırları sana.
haftasonu abimi evlendirdik. artık resmen bir görümce'yim. düğünlerde, evet canım çoğul eki almış düğün bizim ailede düğünler 9 gün 9 gece sürer, damadın kardeşi olarak süksem çok yerindeydi ancak pazar sabahı bildiğin görümce oldum. ayy, çok banal.
baya baya bütün gelenek ve göreneklerin dibine vurduğumuz bir düğün silsilesi oldu. evden gelin aldık eve gelin getirdik. kına yaktık ayol. hatta tek kız kardeş olarak bu ulvi görev benim üzerimdeydi. taktım tüllü tacımı aldım elime kına tepsisini, sonra gelsin "annesinin bir tanesiniiii hor görmesiiinleeerr uçan da kuşlara maaluum olsun ben annemi özledimmmm". yemin ediyorum böyle fotoğraflarım var. kuzenime afişe etmesin diye rüşvet teklif edeceğim.
asıl düğün gecesi, 14 cm topuklu stilettolarımla, bütün acıya rağmen gece boyunca ayağımdan çıkarmadım, derin dekolteli elbisemle cool cool "adananın yolları taştan" oynadım. düğünde çekilen videoları görmek dahi istemiyorum buloog. bazı fotoğraflarda beymen'in elbisemi daraltmak için yaptığı tadilattan dolayı sadece göğüsten ibaret gibi durmuşum ama en azından seksi görünmüşümdür diye düşünüp çok önemsememeye çalışıyorum.
ay benim abim evlendi yahu, şaka gibi. okul çıkışı elimi asla bırakmadığı ilkokul yıllarımız daha dün gibi. abi dediğime bakma epi topu 2 yaş büyük benden. hayatımın 26 senedir en 1 numaralı adamı artık evli bir adam. anaamm çocuk da yapar bunlar birkaç seneye. hala da olurum ben. ay ben çok tatlı bir hala olurum. kaçık hala. bence yeğenim beni çok sever.

yaşlanmış dedim ya buloog bunu sadece görümcelikten ötürü söylemedim. sağ omzum kalsifiye tendinit olmuş. çok ciks bir ismi var di mi? ama aslında bildiğin kireçlenme. baya ezik baya yaşlı hastalığı. ben de bale yaparken incittim sanmıştım halbuki. aa sana yazmadım tabii ben, baleye başlıyorum. çok iyi fikir di mi? :)
sevgili doktorum canım kuzenim bu yaşta çok tuhaf diye diye bastı kortizonlu enjeksiyonu omzuma. 2 gündür evdeyim kolumu kullanamıyorum. sana da yarım yamalak yazıyorum şimdi. haftaiçi evde olmak çok tuhaf. televizyonda "müge anlı" mantıklı bir program olarak kalmış o kadar diyeyim ben sana sen gerisini tahayyül et işte. neyse yarın işe dönüyorum. cuma gününe bir de happy hour çaktık mı çok şükela bir dönüş olabilir.

artık 26 yaşın ağırlığını üzerinde taşıyan bir insan evladı olarak yazıya sonuç cümlesi arıyordum ama vazgeçtim. amaaan gideyim dışarı çıkayım ben. 2 gündür ev bastı beni. ondan böyle oldum.

bu da düğünden en sevdiğim poz. 3 kuzen bir aradayken sapıtabiliyoruz.